Ahşap paletlerden yararlanarak dekoratif ortamlar yaratmak istemez misiniz?

Ahşap paletleri ev dekorasyonunuzda kullanmayı denediniz mi? Bambaşka görünümler kazandığınız konusunda bilginiz var mı? Sizler için ahşap paletle yapılan ev dekorasyonu örneklerini gördüğüm an paylaşmak istedim. Ahşap parke ile yapılan dekorasyonlarda farklı görünümler yakalayarak evlerinize ahşabın sıcaklığını davet etmiş olacaksınız. Ahşap parkelerden yararlanarak sedir elde edebilir, bir oturma alanı yaratabilir, şarap bardaklarınızı dizebilir ya da dekoratif bir masa ya da yatak tasarlayabiliriz.

Ahsap-Palet-Dekorasyon-13

Ahşap parkelerden yararlanılarak tasarlanmış mekanları ve dekoratif aksesuarları görünce kendi evimde bile uygulamayı düşündüm. Özellikle görselde koymuş olduğum şarap bardaklarının hoş görünümü tam da havuz başı barlara uygun bambaşka görünümlü bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Geniş bir bahçe ya da terasta oturuyorsanız sedir ya da bahçe koltuğu tasarımınızı ahşap parkelerden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz görünüm zenginliğini yakalayabilirsiniz.

Ahsap-Palet-Dekorasyon-11

Bir önceki yazımız olan Dyo Boya Yeni Sezon Renk Kartelası 2013 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ahşap paletlerden yararlanarak dekoratif ortamlar yaratmak istemez misiniz? eski zamanlardan ev tipi sedir,havuz başına güneşlenmek için yapılacak ilginç sedir,palet ile yapılan mobilya lar, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Ahşap paletlerden yararlanarak dekoratif ortamlar yaratmak istemez misiniz? makalesi Ana Sayfa, Dekorasyon Fikirleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.