Buram Buram Tarih Kokan Şark Köşeleri

Osmanlı Döneminden bu yana gelen Şark köşesi büyük bir tutkuyla hala evlerde tercih edilen bir dekorasyondur. Şık motiflerle süslenen şark köşeleri evlerinizin bir köşesinde harika bir atmosfer sunabilir sizlere. Özel tasarlanan şark köşesi takımları isterseniz sedir olarak yada yere yakın minder tasarım modellerinden tercih edebilirsiniz. Her yörenin şark köşesi farklı olarak tasarlanıyor. Kimi sedir modeli şark köşesi oymalı tasarlanırken minderleri saman yerine sünger ile hazırlanıyor. Osmanlı motifleri ile tasarlanan şark köşesi modelleri tarihin tüm izlerini üzerinde evlerinize kadar taşıyor.

şark köşesi

şark köşesi

şark köşesi dekorasyonu

şark köşesi dekorasyonu

şark köşesi dekorasyonu

şark köşesi dekorasyonu

 

Günümüze ayak uydurması bakımından farklı konsept olarak eklenen bakır sini, nargile ve birçok tarihi eseri barındıran harika modelleri ile şark köşesi modelleri evlerinizin bir bölümü için tercih edebilirsiniz. Mekânı istediğiniz alan için ayırabilirsiniz. Teras için bile şık görünen şark köşesi modelleri muhteşem görünüyor. Sevdiklerinizle güzel anlar geçirmek, sohbetlerin tadını çıkarmak için harika bir ortam hazırlayabilirsiniz.Hatta bu şık köşede güzel bir çiğköfte partisi bile verebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Çok Şık Tavan Alçıpan Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Buram Buram Tarih Kokan Şark Köşeleri makalesi Ana Sayfa ve Dekorasyon Fikirleri ve Ev Dekor kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.