Çilek Mobilya’dan Cıvıl Cıvıl Çocuk Odası Halıları

Çocuklarımız bizim geleceğimiz onların en iyi şekilde yetişmesini sağlamamız onları gözümüzden sakınmamız gerekir. Doğal olarak onlara her şeyin en iyisini kalitelisini tedarik etmek bizim görevimizdir. Onlara evimizde sıcacık bir yaşam alanı sunmak biz anne ve babaların görevleridir. Çocuk odalarına özel tasarlanan kullanışlı ve dekoratif çocuk odası halı modelleri çocuklarımızın sağlığına zararlı maddeler içermez. Özellikle Çilek marka bunu kalite standartlarında yaparken çocukların sağlığını ön planda tutmaktadır.

 

çilek çocuk odası halısı balık desenli

çilek çocuk odası halısı balık desenli

çilek çocuk odası halısı pembe

çilek çocuk odası halısı pembe

Hem kız çocuklara hem erkek çocuklarına özel renklerle desenlerle tasarlanmış modeller çocukların odalarına konfor sağlıyor. Genelde çocuk odası için mobilya ya da eşya seçilirken kız çocuklarına pembe ya da lila renkler, erkek çocukları için yeşil mavi gibi renkler tercih edilir. Çilek mobilya da çocuk odası modellerini onların tercihleri ve zevklerine göre tasarlamıştır.

 

çilek çocuk odası halı modeli

çilek çocuk odası halı modeli

 

çilek çocuk odası çiçekli halı

çilek çocuk odası çiçekli halı

Daha fazla model ve fiyatları için Çilek Mobilya web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Saray Gibi Evlerinize Saray Halı Modelleri başlıklı makalemizde Halı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Çilek Mobilya'dan Cıvıl Cıvıl Çocuk Odası Halıları çoçuk odası halıları ve fiyatları,çocuk odasi halıları,çilek bebek odası halıları,çilek mobilya çocuk odası HALILARI,cilek cocuk halisi,çilek mobilya çocuk,çilek mobilya lila halı,pembe mor halı çilek, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Çilek Mobilya’dan Cıvıl Cıvıl Çocuk Odası Halıları makalesi Ana Sayfa, Halı Dekor kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Çilek Mobilya’dan Cıvıl Cıvıl Çocuk Odası Halıları” için 1 yorum

  1. serpil diyor ki:

    balık desenli çilek odası halısının 120*180 120*200 ölçüleri var mıdır. var ise ayrı ayrı fiyatlarını bildirir misiniz

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.