Çok değişik ve şık aynaları görmeyen kalmasın ( dekoratif aynalar )

Ayna ayna söyle bana, benden daha güzeli var mı bu Dünya’da :) Çok seviyorum aynaları çok. Tamam yaşım biraz geçti kırkı bulmak üzereyim ama yinede her kadın gibi bende aynadan kendime bakmaya bayılıyorum. Yüzümde her yıl artan derin çizgiler oluşsada seviyorum kendimi bütün kadınlar gibi. Dekorasyoncular biz kadınları düşünerek ( bazen sadece dekor amaçlı kullanılan aynalarda var tabiki ama hepsinden kendimize bakabiliriz ) inanılmaz güzellikde harika aynalar yapmışlar. Bu modelleri bende sizler için bir araya getirerek güzelliğinizi daha değişik aynalardan da görün istedim.

White ayna modeli

White ayna modeli

Bakın bu kadın da kendini bu aynada ne kadar güzel görüyor değil mi ? :) Sanki güneşin içinde gibisiniz aslında aynanın çerçeve kısmında bulunan şeyler sapsarı bir renge boyanacak olsa alın size güneş ve ortasında siz :)

White ayna modeli

White ayna modeli

Sadece biz kadınlar güzelliğimize bakarsak olmaz. Evimizin bir köşesinde misal aşağıdaki gibi balıklı üç ayna olsa ve değişik bir dekorasyon güzelliği versek salonumuza hoş olmaz mı kızlar ?

Balık şekilli ayna modeli

Balık şekilli ayna modeli

Yada oturduğumuz koltuk yada kanepenin hemen arkasında aşağıdaki resimde görüldüğü gibi çiçek desenli bir ayna olsa bence hiç fena olmaz. Tabiki bu aynaları kullananların evlerinde besledikleri küçük bıcırık şekercik evlatlarına da dikkat etmeleri gerekiyor. Ben şahsen kullanamam, benim sıpagettiler bunlarla olmadık şeyler yapabilirler :)

Dekoratif ayna modelleri ( Çiçekli )

Dekoratif ayna modelleri ( Çiçekli )

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kartondan dekoratif duvar süsü ve avize yapımı başlıklı makalemizde Avize Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Çok değişik ve şık aynaları görmeyen kalmasın ( dekoratif aynalar ) Dekoratif Aynalar,değişik ilğinç modern dekoratif şeyler,değişik ve dekoratif aynalar,martı şekilli ayna, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Çok değişik ve şık aynaları görmeyen kalmasın ( dekoratif aynalar ) makalesi Ana Sayfa, Ev Dekor kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.