Çok Şık Ahşap Gece Lambası Ve Dekoratif Abajurlar

Gece lambaları yatak odalarımıza şıklık getiren dekoratif gereçlerdir.Farklı modellerde ve çeşitlerde gece lambası modelleri mevcuttur. Şimdi sizlere ahşap gece lamba modellerini sunacağım.Ahşap Gece Lambası ya da abajurlar yatak odalarında kullanılabilecek zarif ve sade görünümlü bir aydınlatma tasarımıdır.Ahşap gece lambaları hem gerekli ışığı odamıza sağlarken hem de dekoratif görünümleri ile dikkat çekmektedir. Gece lambalarının kullanışlı olmasının yanı sıra dekoratif görünmeleri de bir o kadar önemlidir. Şimdi hem kullanışlı hem de dekoratif ahşap gece lambaları ve abajur modellerine bir göz atalım.

 

ahşap gece lambası

ahşap gece lambası

 

Yukarıdaki model ahşap tasarımlı bir gece lambasıdır. Yatak odanızda komodinin üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz model gece odaya şık bir ışık sağlar. İstenilen derecede çevirilebilen gece lambası orta kısımındaki lamba sayesinde gecelerinizi aydınlatıyor. Ufak görünümü ile dekorasyona elverişli bir gece lambası modeli olarak görülmektedir.

 

ahşap abajur

ahşap abajur

ahşap abajur modeli

ahşap abajur modeli

Gördüğünüz gibi el emeği göz nuru olan ahşap abajur ve gece lambası hem dekoratif hem de çok şık aydınlatma vermektedir. Birisini masada kullanabilirken diğeri duvara monte edilip yer tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dublex Eve Sahip Olanlar İçin Şık Merdiven Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Çok Şık Ahşap Gece Lambası Ve Dekoratif Abajurlar ahsap abajur modelleri,basit ve göz alıcı en güzel gece lambası, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Çok Şık Ahşap Gece Lambası Ve Dekoratif Abajurlar makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.