Çok Şık Kaneviçe Dantel Pike Modelleri

Hanımların el emeği göz nuru dökerek ortaya çıkardıkları şık ve birbirinden zarif kaneviçeli pike modelleri çok talep görüyor. Biz hanımların zaten oldum olası dantel ya da el işine merakı ve ilgisi hep olmuştur. Asırlardır bu böyle devam etmiş hala da devam etmektedir. Kaneviçeler, danteller, işlemeler hanımların en büyük hobisi olmuştur. Her bir ilmeğini özenle işleyen alın terini katan hanımlar için el işi modelleri çok önemlidir. İşte kaneviçelerin, dantellerin şıklığı ile oluşturulan rengarenk pikeler yataklarınızı süslerken göz kamaştırır. Gelinlik kızların çeyizlerini süsleyen el emeği göz nuru kaneviçeli dantelli pikeler dilleri olsa da konuşsalar. Kim bilir kaç aşığın sevgi sözcüklerine ve aşkına şahit olmuştur. Her bir model odanıza renk katar ve şık bir dekorasyon oluşturur. Şimdi bazı örnekleri inceleyelim.

kaneviçe pike modeli

kaneviçe pike modeli

 

kaneviçe pike

kaneviçe pike

 

kaneviçe pike modeli

kaneviçe pike modeli

Rengarenk şık zarif kaneviçe ve dantel pike modelleri yatak odalarınızı süslerken dekoratif hava katmakta. Paha biçilemez bu modelleri yıllarca kullanabilir ya da modası geçmeyen bu modelleri genç kızlar çeyizine koyabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Yeşil Rengin Mutfak Dolaplarındaki Uyumu başlıklı makalemizde Mutfak Dekorasyonu ve Mutfak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Çok Şık Kaneviçe Dantel Pike Modelleri pike modelleri,dantel pike modelleri,pike örnekleri,kanevie bıke modellerı,kaneviçe pike modelleri,pike model kanevice,pike takimlari, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Çok Şık Kaneviçe Dantel Pike Modelleri makalesi Ana Sayfa ve Dekorasyon Fikirleri ve Yatak Odası kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.