Çok Şık Tavan Alçıpan Modelleri

Evimizi dekore ederken çoğumuzun aklında ilk önce mobilya ve aksesuarlar vardır ve tavanı dekorasyona katmak çok az kişinin aklına gelir. Oysa pek çok evde, alçıpan asma tavan modelleri ile hem aydınlatma bakımından eve katkısı olan hem de estetik görünen tasarımlara yer verilebilir. Eskiden daha çok iş yerlerinde, otellerde ya da restoranlarda rastladığımız asma tavanlar şimdi hesaplı ve pratik alçıpan malzeme sayesinde evlerde de epey yaygınlaşmış durumda. Alçıpan hem kullanışlı hem de görünümü ile harika bir tasarımdır. Nem rutubet almayacağı gibi hafif olması dolayısı ile de tavana fazla yük bindirmeyecektir. Tabii şıklığı ise yadsınamaz gerçek. Özellikle spot ışıklandırmaları ile tasarlanan modeller benim daha çok hoşuma gidiyor. İşte birbirinden dekoratif alçıpan tavan modelleri...

 

alçıpan asma tavan modeli

alçıpan asma tavan modeli

salon alçıpan asma tavan

salon alçıpan asma tavan

mutfak alçıpan asma tavan

mutfak alçıpan asma tavan

 

Her mekanın koşullarına uygun bir alçıpan asma tavan uygulaması tasarlanabilir. Başka bir avantajınız da, alçıpan asma tavanın kolayca takılıp çıkarılabilmesi ya da renk değişikliği yapılabilmesidir.Hazır tavanda bir tasarım yapmaya başlamışken, asma tavanın sağladığı en büyük avantajlardan biri olan, ışık sistemlerini de işin içine katmak isteyebilirsiniz. Asma tavan armatürleri, spot ışıklar ve LED aydınlatma ürünleri ile aydınlatmanın dekorasyon üzerindeki zenginleştirici etkisinden yararlanabilirsiniz. Asma tavan kabloları ve tesisatın diğer göze hoş gelmeyecek detaylarını saklayabildiği için oldukça estetik ve şık sonuçlar alınabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Evinize Göre Şık Basamak Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Çok Şık Tavan Alçıpan Modelleri antre asma tavan modelleri,tavan led aydınlatma,modern asma tavan modelleri,Salon Alçıpan Modelleri,2015 modern antre alçıpan modelleri,alçıdan şık tavan,ALÇIPAN SAHNE TAVAN MODELLERİ,sik tavan modeleri, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Çok Şık Tavan Alçıpan Modelleri makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.