Ali Ağaoğlu Evlerinin Salon Dekorasyonları

Ali Ağaoğlu’nu tanımayan yoktur herhalde. Ünlü iş adamı olan Ali Ağaoğlu son zamanlarda yaptığı evlerle gündemde..En son İstanbul Anadolu yakasında kurduğu şehrin evleri görülmeye değer.Bunun yanında evlerin içi ise saray yavrusu desek azdır herhalde..Mimarisi olsun harika tasarımı olsun bambaşka benzersiz iç dekorasyonuna sahip evlerin salon dekorasyon örneklerini sizlere sunmak istiyorum…Profesyonel bir ekiple çalışan harika evleri tasarlayan Ali Ağaoğlu evlerini görmeniz gerekiyor. Biz sizler için delediğimiz bu evlerin salon dekoerasyon örneklerini bir araya getirdik..Boydan boya şık pencereleri L tipi salonları  ile alıcılara çok kullanışlı alanlar sunulmuş..Hoş manzaralı geniş iç açıcı evleri ve salon dekorasyon örnekleri ile büyüleyici dekorasyonları ile tam bir sarayı andırıyor.

şık salon dekorasyonu

şık salon dekorasyonu

ali ağaoğlu evleri salon dekoru

ali ağaoğlu evleri salon dekoru

ali ağaoğlu evleri salonu

ali ağaoğlu evleri salonu

ali ağaoğlu istanbul evleri salon dekorasyonu

ali ağaoğlu istanbul evleri salon dekorasyonu

ali ağaoğlu evleri salon dekoru

ali ağaoğlu evleri salon dekoru

Yaşam alanlarınızı lüks ve harikulade hale getiren Ali Ağaoğlu evleri ile yıllarca ailenizle mutlu mesut yaşayabilirsiniz.Özellikle manzaralı cam kenarlarında kullanılan yemek masaları çok hoş olmuş.Yine salonlarda kullanılan asma tavan modelleri şık zemin döşemeleri gerçekten lüks bir görünüm sunmakta. Salonlarda son  moda stor perdeler kullanılmış aydınlatmalarla renk katılmış olduğunu görmekteyiz.

 

Bir önceki yazımız olan Görmeniz Gereken İtalyan Avize Tasarımları başlıklı makalemizde İtalyan Avize Tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konuyla İlgili Google Aramaları:

  • ali ağaoğlu evleri
  • ünlülerin salon dekorasyonları
  • ali agaoglu yaptigi evler
  • ali ağaoğlu evlerinin içi
  • ağaoğlu evleri iç görseller
  • istanbul ev dekorosyonevleri
  • aliagaoglu yatak odasi dekoru
  • ev dekorasyonu ali Ağaoğlu
  • aliagaoglu evleri ic dekorasyon
  • aliagaoglu ev dekoru

Ali Ağaoğlu Evlerinin Salon Dekorasyonları makalesi Ana Sayfa ve Dekorasyon Fikirleri ve Ev Dekor kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
merinos fashion koltuk takımı
Merinostan Rengarenk Bir Koltuk Takımı: Fashion

Merinos yeni sezonda sizlere en özel tasarımları ile hizmet vermeye devam ediyor.Koltuk takımlarından yatak odalarına salon takımlarından yemek odalarına evinizle...

Kapat