Deniz Kabuklarından Yapılan Dekoratif Aksesuarlar

Yaz yaklaşıyor. Deniz olan memleketlere yoğun ilgi olacak. Deniz kenarından topladığınız değişik deniz kabuklarından birbirinden şık ve dekoratif süsler ve aksesuarlar yapabilirsiniz. Deniz kabuklarını topladıktan sonra hayal dünyanızı geliştirmek size kalmış.Birbirinden farklı ve dekoratif süsler yapabilirsiniz. İstenildiği zaman binlerce süs ve dekoratif eşyalar yapılabilir deniz kabukları ile. Yazın deniz kenarında bol bol deniz kabuğu toplamaya şimdiden hazır olun. Size fikir vermesi açısından deniz kabuğundan yapılan dekoratif süsleri sizinle paylaşacağım.

 

deniz kabuğundan süsler

deniz kabuğundan süsler

 

deniz kabuğundan süs

deniz kabuğundan süs

 

İster kapınıza bir rüzgar çanı isterseniz de bir çerçevenin kenarlarını süsleyin. Deniz kabuğunun olduğu alanlar hem çok şık hem de çok dekoratif görünecektir.

deniz kabuğundan yapılan süsler

deniz kabuğundan yapılan süsler

 

deniz kabuklarından aksesuarlar

deniz kabuklarından aksesuarlar

 

İsterseniz çocuklarınızın odaları için şirin biblolar isterseniz küçük bitki saksıları yapabilirsiniz. Deniz kabuklarını toplarken farklı tarz ve renklerde toplamayı da ihmal etmeyin. Farklı renklerle süslerinizi daha zenginleştirebilirsiniz.

deniz kabuklarından süs

deniz kabuklarından süs

 

Deniz kabuklarından neler yapılabilir sanırım sizlere biraz olsun fikir vermiştir. İhtiyacınız olan deniz kabukları ve yapıştırıcı ile harikalar yaratabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Çeşit Çeşit Dekoratif Mumlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Deniz Kabuklarından Yapılan Dekoratif Aksesuarlar deniz kabuklarindan yapilan susler,deniz kabuklarından neler yapılır,deniz kabuğundan yapılan süsler,deniz kabuklarindan neler yapilabilir,deniz kabuklarıyla yapılabilecek şeyler,deniz kabuğundan neler yapılır,DENİZ KABUKLARINDAN NE YAPILABİLİR,deniz taşlarından neler yapılır,deniz kabuklarini sekillendirme,deniz taşlarıyla yapılan süsler, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Deniz Kabuklarından Yapılan Dekoratif Aksesuarlar makalesi Ana Sayfa, Dekorasyon Fikirleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.