Duvarlarınızda Gül Kurusu Rengi Denediniz mi?

Renkler bizim iç dünyamızı yansıtan anlatan ögelerdir. Renklerle biz insanlar arasında büyük bir bağ bulunmaktadır.Her sezon değişimini zorunlu hissettiğimiz duvar renkleri bize seçtiğimiz renkle pozitif bir enerji verir. Özellikle yaşadığımız mekanlar için seçeceğimiz renkler için iki kere düşünmek zorundayız. O renk bir sezon boyunca bizi etkileyecek ve duvar renklerinin pozitif etki verip vermeyeceğine karşı daha dikkatli seçim yapmalıyız. Özellikle son yıllarda bakıyorum da gerçekten fazla ve etkileyici renkler ünlü boya firmalarının kartelaları içinde yer almaya başladı. Bunlardan biri de gül kurusu rengi.İsmi bile ne kadar romantik ve çekici değil mi? Eminim bu rengin çok da seveni vardır.Ben şahsen bu renge bayılıyorum ve evimde de kullanmaktan hiç çekinmem.Çünkü o kadar saf ve yumuşak ki adeta evinizi bir gül bahçesine çevirebilir sizler de kendinizi gül bahçesinde hayal edebilirsiniz…Hatta bu gül kurusu duvar rengi o kadar romantik ki en çok da yatak odalarına çok yakışacağını düşünüyorum..İşte sizlere bazı gül kurusu rengi ile boyanmış ev dekorasyonları…

gül kurusu

gül kurusu

gül kurusu genç odası

gül kurusu genç odası

gül kurusu rengi

gül kurusu rengi

 

Bir önceki yazımız olan Dyo Boya Yeni Sezon Renk Kartelası 2013 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Duvarlarınızda Gül Kurusu Rengi Denediniz mi? gl kurusu rengi,gül kurusu rengi,gül kurusu bej duvar,gül kurusu boya rengi,gül kurusu duvar kağıdı,gül kurusu renginde aksesuarlar,gül kurusu yatak odası duvar kagidi,polisan gul kurusu rengi, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Duvarlarınızda Gül Kurusu Rengi Denediniz mi? makalesi Ana Sayfa ve Dekorasyon Fikirleri ve Duvar Dekor Fikirleri kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.