Harita desenli duvar kağıtları

Farklı duvar kağıtları iseteyenler lütfen konumuzu takip ediniz. Artık devir değişti arkadaşlarım. Eski şekilde dizayn edilmiş alalı bulalı çiçek desenleri yada ne bileyim çizgili yada sade renk yada yaldızlı yanarlı dönerli janjanlı duvar kağıtlarının modası geçeli yıllar oluyor. Artık insanlar sıra dışı ürünler almayı istiyor. Harita desenli duvar kağıdı örneğin. Bir kaç arkadaşımın evinde buna berzer bir uygulama görmüştüm. Hoş o şimdilik çocuğunun odasında kullanmış ama görünce gayet hoşuma gitti. ( Arkadaşımız ürünü amerikadan getirdiğini söylemişti )

Harita Desenli Duvar Kağıtları

Harita Desenli Duvar Kağıtları

Tabiki biz, bu kadar sıradışı deyip överken bu görüntünün uygulanan bu duvar  kağıdı modeline ” yok ya ben istemem ” şeklinde cümle kuranınızda olacaktır. Eee çeşitlilik iyidir. Bizler de bunlar için buradayız sizlere değişik modellerden haberler getiriyoruz.  Bu arada biz bu harita desenli duvar kağıtlarını ülkemizde satan bir yere ulaşamadık. Sizin bilginiz var mı ? Bilen arkadaşlarımız konunun altından firmasını ulaşabilecek yerleri yazarsa inanılmaz seviniriz.

harita desenli duvar kağıdı (2)

Özellikle toplantı salonunda bu tür bir duvar kağıdının iyi gideceğini düşünüyorum. Yada salon uygulamasın da da buna benzer birşey kullanılabilir ne dersiniz ?

harita desenli

Buda bu harita desenli duvar kağıdına güzel bir örnek diye düşünüyorum. Lütfen belirttiğimiz gibi bir kez daha yazalım. Bu ürünleri satıyorsanız, yada satılan bir yer biliyorsanız lütfen bu konu altından yorumunuzla bize bildirin.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern taş ev projesi örneği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Harita desenli duvar kağıtları desenli duvar kağıtları, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.
Etiketler:

Harita desenli duvar kağıtları makalesi Ana Sayfa ve Dekorasyon Fikirleri ve Duvar Dekor Fikirleri kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.