İstikbal’in Deco Salon Aksesuar Takımları

Evin en büyük odası olan salonlar genelde misafirler ağırlamak için kullanılmaya ayrılmış alanlardır. Bir ev sahibi için misafirin ağırlanacağı alan dört dörtlük olmalıdır. Onun için salon değişik aksesuarlar ve şık mobilyalar ile süslenir. Hatta ev halkı neredeyse misafir haricinde o odaya girmez. Evin hanımı ise temizlikten temizliğe salona girmeyi tercih eder:) İşte misafirlere özel bu alanı daha şık hale getirmek için İstikbal Deco salon aksesuar takımları ile sizlere özel seçenekler sunuyor. Şimdi gelin hep beraber bu şık takımlatı inceleyelim.

 

istikbal deco salon gümüş takımı

istikbal deco salon gümüş takımı

 

Yukarıdaki şık takım İstikbal’in Deco Silver gümüş ve çiçek işlemeli aksesuar takımı. Salona hoş bir hava katacağı kesin. Bu şık modeli eminim ki misafirleriniz de gördüğünde büyülenecekler. Modeller arasından ister sade ister işlemeli modeller çok modern görünmekte.

 

istikbal deco salon aksesuarları

istikbal deco salon aksesuarları

 

Üstteki modeli ilk gördüğümde ben çok beğenmiştim. Sade bir salon takımınız varsa bu iki aksesuar salonunuza daha bir hacim katacaktır. Sade salon takımı olanlar daha çok desen ve işlemeli olan modelleri tercih edebilirler.Yine diğer modelleri görebilmek ve uygun fiyatlara ulaşabilmek için İstikbal kendi sitesinden görebilirsiniz. İstikbal Deco salon aksesuarları her bütçeye her zevke uygun modeller bulunmakta. Sayfaya BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

istikbal deco salon aksesuarları

istikbal deco salon aksesuarları

 

istikbal deco aksesuarlar

istikbal deco aksesuarlar

 

Bir önceki yazımız olan Şık Ve Desen Desen Minderlerle Mekanlara Fark Katın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İstikbal'in Deco Salon Aksesuar Takımları salon aksesuarları,salon takmlar istikbal,salon aksesuar takımları,salon aksesuarları ve fiyatları,salon takımları aksesuarları,istikbal deco, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

İstikbal’in Deco Salon Aksesuar Takımları makalesi Ana Sayfa, Ev Dekor kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.