İstikbal’in Özel Tasarımı Katlanabilir Somya Yataklar

Eviniz darsa eşyalarda fazla alan kaplıyorsa işte size yatak odanız için güzel fikirlerimiz var. Merak ettiniz değil mi? Sizlere herkesin çok yakından tanıdığı bir marka olan İstikbal katlanabilen somya yatakları tanıtacağım. İlk gördğümde benim de çok hoşuma gitti. Hem yer bakımı açısından hem de çok kullanışlı bu ürünü almak isteyeceğinize eminim. İster çift kişilik ister tek kişilik oldukça pratik olan katlanabilen yataklar her eve lazım diye düşünüyorum. Hem de sizi uğraştırmıyor. Kolaylıkla katlanıp açılan yataklar yatak odalarınızda yerden tasarruf ettiriyor.

istikbal katlanan somya

istikbal katlanan somya

 

istikbal ayarlanabilir somya

istikbal ayarlanabilir somya

istikbal katlanır yatak

istikbal katlanır yatak

 

 

Hem yer kaplamaması hem de uğraştırmadan açılıp kapanması hanımların hoşuna gidecek. Uyandığınız zaman yatak örtüsü çarşaf derdi yok. Üstelik modellerin tekerlekleri sayesinde kolaylıkla bir yerden bir yere taşınabilir. Yatak odanızda tv izliyorsanız size bir güzel haber daha. Başınızın altına kat kat yastık koymaya gerek kalmadan tv izleyebileceksiniz. Nasıl mı? İstikbal katlanabilir yatak sayesinde tabii. Somyanın baş kısmını istediğiniz yükseklikte ayarlayabiliyorsunuz. Bu kullanışlı ergonomik ürünü hemen İstikbal mağazalarından satın alabilirsiniz. Fiyatını çok merak ettiğinizi duyar gibiyim. İşte bu harika ürünlerin fiyatları peşin olarak 513.00TL, kredi kartına taksitlendirme de mümkündür tabi.

Bir önceki yazımız olan Birbirinden Dekoratif Asma Tavan Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İstikbal'in Özel Tasarımı Katlanabilir Somya Yataklar katlanabilir yatak,istikbal açılıp kapanan yatak,portatif tek kişilik yatak,katlanır yatak modelleri,istikbal açılır kapanır yatak,istikbal katlanır yatak fiyatları,açılır kapanır somya,acılıp kapana bilen yatak portatif,acilip kapanan tek kisilik yatak,çift kişilik somya, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

İstikbal’in Özel Tasarımı Katlanabilir Somya Yataklar makalesi Ana Sayfa ve Dekorasyon Fikirleri ve Yatak Odası kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.