Kız çocuk odası

Kız çocuğunuz var ve siz odasını nasıl dekore edeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Pembe renk bilindiği gibi kız çocuk odalarında sık kullanılan renk tasarımlarından bir tanesidir. Kız çocuğunuza alacağınız pembe renkli bir oda takımı ile çocuğunuzun  odasında harikalar yaratabilirsiniz. Pembe mobilya grupları seçimlerinizde pembeyi tamamlayıcı olarak beyaz ya da yeşil renklerden yararlanmakta fayda görülmektedir.

kiz-cocuk-odasi-1301909216

Resimde gördüğünüz gibi pembe mobilya takımı ile çocuğunuzun odasında harikalar yaratabilirsiniz. Birbirinden renkli nevresim takımları sayesinde çocuğunuzun odasında yeni ve modern bir hava yaratabilir ve çocuğunuzun uyandığında kendini çok daha iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Renkli malzeme ya da mobilya seçimleriniz çocuğunuzun içerisinde pozitif bir hava yaratacak ve kendini seveceği bir odanın içerisinde daha mutlu hissedecektir.

genc-odasi-dekorasyonu-1301909302

Çocuklarınız için seçeceğiniz renk pembe olmasa da olur diyorsanız size eklemiş olduğum bu oda takımı da kızlarınızı son derece mutlu edecek seçimleriniz arasında yer alabilir. Oda takımına uygun alacağınız bir abajur ve güzel bir halı modeli ile oda dekorasyonunuzu tamamlayabilir ve çocuğunuzun zevk alabileceği bir ortam yaratmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Dyo Boya Yeni Sezon Renk Kartelası 2013 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kız çocuk odası kız çocuk odası dekorasyonu, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Kız çocuk odası makalesi Ana Sayfa, Dekorasyon Fikirleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.