Kozalaklardan Neler Yapılabilir?

Şimdi sizlere çok hoş kendinizin bile kolayca yapabileceği eğlenceli bir uğraş sunacağım. Kozalağı bilmeyen yoktur herhalde. Genelde ormanlarda olan kozalaklardan bakın neler yapılırmış neler.Ben bayıldım doğrusu ve bir torba alıp hemen şimdi toplamaya bile çıkabilirim doğrusu:) Aklınıza gelen herşey her süs yapılabiliyor kozalaktan Sadece bir sprey boyaya bakıyor. Renkli sprey boyalarla boyayıp harika bir çiçeğe ya da bir kapı süsüne ya da vazo ya da çocuklarınız için oyuncak ya da ya da…Aklınıza hayal gücünüzde ne varsa kozalaktan onu yapabilirsiniz. Hatta çocuklarınızla birlikte bu eğlenceli olayı yapabilirsiniz onlar da hem yaparken hem de öğrenmiş olacaklardır. Çok ilgi çekici bir dekoratif ürün olarak ortaya çıkan tasarladığınız kozalakları ister evinizde kullanın isterseniz de hediye olarak verin. İşte değerli misafirlerim kozalaklardan neler yapılırmış görelim…

kozalaktan kapı süsü

kozalaktan kapı süsü

kozalaktan kirpi

kozalaktan kirpi

kozalak sepet

kozalak sepet

renkli kozalak süs

renkli kozalak süs

kozalaktan sepet

kozalaktan sepet

kozalaklardan resim çerçevesi

kozalaklardan resim çerçevesi

Bir önceki yazımız olan İkiz Çocuklar İçin Yatak Odası Dekorasyonları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kozalaklardan Neler Yapılabilir? kozalaktan süs yapımı,kozalaktan sepet nasıl yapılır,kozalaktan sepet yapımı,kozalaktan neler yapılır,kozalaklardan neler yapılır,kozalaktan süsler,kozalaklardan yapılan süsler,kozalaktan kapı süsü,kozalaktan kapı süsü nasıl yapılır,kozalaktan neler yapılabilir, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Kozalaklardan Neler Yapılabilir? makalesi Ana Sayfa ve Dekorasyon Fikirleri ve Ev Dekor kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.