Kürdan Ve Kibritten Neler Yapılabiliyor Görelim..

Hobi ya da el sanatlarına karşı bir yatkınlığınız bir beceriniz varsa evde kullanılmayan eşyalardan ya da elinizde olan bir malzemeden bir şeyler oluşturmayı seviyorsunuzdur. Benim esasen pek kabiliyetim yok ama böyle şeyler görünce çok hoşuma gidiyor. Gerçekten maharetli ellerden neler çıkabildiğini görüyoruz.Küçücük bir kibrit ya da kürdandan bile neler neler yapılabiliyormuş görünce çok şaşırdım..Aynı zamanda çok hoşuma gitti. Yapılan bu el emeği göz nuru süsler evlerinizde dekorasyon aracı olarak kullanabilir hatta sevdiklerinize bile hediye edebilirsiniz.Bence hazır değil de sizin el emeğiniz olarak hediyeyi alan kişinin daha çok hoşuna gidecektir bu..İşte kibrit ve kürdandan yapılan tasarımlar.Eminim sizler de çok beğeneceksiniz.

kibritten yapılan ev

kibritten yapılan ev

kürdandan aydınlatma

kürdandan aydınlatma

kürdanlardan tac mahal

kürdanlardan tac mahal

kibritten camii

kibritten camii

kibritten maket

kibritten maket

Eminim ki sizler de biraz hayal dünyanızı çalıştırınca daha farklı fikirler ortaya çıkarabileceksinizdir. Hatta bunları tasarladıktan sonra bir de bıyayınca daha hoş bir görünüm ortaya çıkacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Dyo Boya Yeni Sezon Renk Kartelası 2013 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kürdan Ve Kibritten Neler Yapılabiliyor Görelim.. kibritten ev,kibritle yapılan tasarımlar,kibritten ev yapımı,kurdandan neler yapılır,kurdanla neler yapılır,kürdandan yapılan kolay tasarımlar,kürdandan ev nasıl yapılır,kürdanla yapılan tasarımlar,kibritten tasarımlar,kurdandan tasarımlar, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Kürdan Ve Kibritten Neler Yapılabiliyor Görelim.. makalesi Ana Sayfa ve Dekorasyon Fikirleri ve Ev Dekor kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Kürdan Ve Kibritten Neler Yapılabiliyor Görelim..” için 1 yorum

  1. fatih diyor ki:

    süpper

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.