Lazzoni Köşe Koltuk Takımları İle Konforu Yakalayın

Modern ve sade tasarım tarzı ile Lazzoni Mobilya, beğeni düzeyi yüksek tüketicilere sunduğu koleksiyonu ile ilgi çekiyor. Özgün tasarıma sahip koleksiyonları içinde oturma grupları hariç yatak odaları, yemek odaları ve tv üniteleri bulunuyor. Yeni bir yaz mevsimine yavaş yavaş yaklaşırken evlerde değişiklik yapma zamanı da geliyor. Yazın daha çok canlı renklerin kullanıldığı dekorasyonlarda, mobilyanız sade renk ise kullanacağınız yastıklar renkli olmalı ya da tam tersi renkli desenli oturma gruplarının üzerinde sade yastıkları kullanarak farklılıklar oluşturabilirsiniz.İşte birbirinden şık evinizi bahar havasına sokacak Lazzoni köşe koltuk takımları.

 

lazzoni köşe koltuk takımı krem

lazzoni köşe koltuk takımı krem

lazzoni köşe koltuk takımı açık yeşil

lazzoni köşe koltuk takımı açık yeşil

Köşe koltuk takıma baktığımıza şık yastıklarla hareket kazanmış kolluklarındaki kıvrımlarla klasik görünüme kavuşmuş bir modern köşe takımı görmekteyiz. Konforu ve şıklığı resimden bile yansımakta. Ürünün fiyatı ise 6.713.00TL ile peşin olarak satılmaktadır.

lazzoni köşe koltuk takımı

lazzoni köşe koltuk takımı

Yine yukarıdaki modele baktığımızda küçük ölçüleri ve kullanışlı yapısı nedeniyle küçük odalar için ideal görünüyor. Sandıklı ve yatak olma özelliği bulunan köşe koltuğuna istenirse, sehpa olarak kullanılan ahşap bir çıkıntı da eklenebiliyor.Modelin fiyatını merak edenler 2.973.00 TL peşin olarak satın alabilirler. Ayrıca tüm modellerin farklı ren ve desen seçenekleri de mevcuttur. Daha fazla bilgi için Lazzoni web sitesini ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Cıvıl Cıvıl Çocuk Odası Duvar Kağıt Modelleri başlıklı makalemizde Duvar Kağıdı hakkında bilgiler verilmektedir.

Lazzoni Köşe Koltuk Takımları İle Konforu Yakalayın lazzoni koltuk,köşe koltuk takımları, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Lazzoni Köşe Koltuk Takımları İle Konforu Yakalayın makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.