Tekzen Torino köşe takımı

Tekzen torino köşe takımı fiyatları renkleri hakkında bilgi ve incelemeler

Az önce reklamlarda gördüm ve dikkatimi çekti, Köşe takımının solundaki uzunca olan kısmında yani koltuk kısmında bir adam rahat rahat yatıyordu ve torino köşe takımının rengide harikaydı. Buraya kadar iyi derken birde fiyatını gördüm 499 TL olarak yazıyordu hemen bi araştırayım dedim. Öncelikle fiyat ve stok bilgisi aşağıdaki şekildedir.

Stok Kodu:850756
Taksitli:41,58 TL x 12
Vade Farklı:15,96 TL x 36
KDV Dahil Fiyatı:499,00 TL
Havale ve EFT
(%3 İndirimli):484,03 TL*Garanti Bonus’a 36 aya varan taksit imkanı. *Bu ürünün sevkiyatı sadece İstanbul ili sınırları içerisine gerçekleştirilebilmektedir.
Ürün nakliye firması ile gönderildiğinden teslimatlar bina kapısına kadar yapılmaktadır.

Bu bilgileri verdikten sonra birde ürünün resmini verelim size. Tam yaz döneminde eğer köşe oturma takımı almak istiyorsanız fiyat olarak daha ucuzunu görmedim ben.

tekzen torino köşe takımı

tekzen torino köşe takımı

Bir önceki yazımız olan İstikbal Milas Maksi Takım İle Evleriniz Harika başlıklı makalemizde İstikbal Mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Konuyla İlgili Google Aramaları:

tekzen mutfak köşe takımı,tekzen köşe takımı 499,tekzen mobilya köşe takımları,tekzen köşe takımı 499 tl,tekzen köşe koltuk takımları,tekzen kose takimlari,kose takimi tekzen,tekzen köşem takımı ne kadar,tekzen köşe takımları modelleri ve fiyatları,tekzen köşe takımı,

Tekzen Torino köşe takımı makalesi Ana Sayfa, Koltuk Takımları kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
japon aydınlatma modeli
Japon Tasarımı Lambader Modelleri

Aydınlatmalar evin havasını değiştiren önemli dekorasyon unsurları arasındadır. Özellikle aydınlatma konsunda olsun ya da başka dekorasyon ürünleri olsun Japon tarzı...

Kapat