Tekzen Torino köşe takımı

Tekzen torino köşe takımı fiyatları renkleri hakkında bilgi ve incelemeler

Az önce reklamlarda gördüm ve dikkatimi çekti, Köşe takımının solundaki uzunca olan kısmında yani koltuk kısmında bir adam rahat rahat yatıyordu ve torino köşe takımının rengide harikaydı. Buraya kadar iyi derken birde fiyatını gördüm 499 TL olarak yazıyordu hemen bi araştırayım dedim. Öncelikle fiyat ve stok bilgisi aşağıdaki şekildedir.

Stok Kodu:850756
Taksitli:41,58 TL x 12
Vade Farklı:15,96 TL x 36
KDV Dahil Fiyatı:499,00 TL
Havale ve EFT
(%3 İndirimli):484,03 TL*Garanti Bonus’a 36 aya varan taksit imkanı. *Bu ürünün sevkiyatı sadece İstanbul ili sınırları içerisine gerçekleştirilebilmektedir.
Ürün nakliye firması ile gönderildiğinden teslimatlar bina kapısına kadar yapılmaktadır.

Bu bilgileri verdikten sonra birde ürünün resmini verelim size. Tam yaz döneminde eğer köşe oturma takımı almak istiyorsanız fiyat olarak daha ucuzunu görmedim ben.

tekzen torino köşe takımı

tekzen torino köşe takımı

Bir önceki yazımız olan İstikbal Milas Maksi Takım İle Evleriniz Harika başlıklı makalemizde İstikbal Mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Tekzen Torino köşe takımı tekzen mutfak köşe takımı,tekzen köşe takımı 499,tekzen kose takimlari,tekzen köşe koltuk takımı,tekzen l koltuk,marmaris tekzende torino kose takim,tekzende köşe koltuk takımları,tekzen torino kose takımı kurulumu,tekzen torino köşe takimi,tekzen mutfak köşe takımları, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

BENZER KONULAR

Tekzen Torino köşe takımı makalesi Ana Sayfa, Koltuk Takımları kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.