Sakallı İpten Şık Örgü Paspas Modelleri

Sakallı iplerle yapılan el işleri çok şık ve güzel durmakta. Bu güzel duruş biz hanımlara sakallı iplerle daha çok el işleri örmemiz için teşvik etmekte.Mutfaklarınızda, çocuk odalarınızda, balkonlarınızda rahatlıkla kullanıp şıklığını sergileyebileceğiniz bu sakallı iple örülen paspas ve halı modellerini örmek de çok basit. Ben sizler için rengarenk ve çok şık sakallı iple örülen paspas ve halı örneklerini resimli olarak sunuyorum. El emeği göz nuru örgü paspas modellerini kendi zevkinize mobilyalarınıza göre örebilirsiniz ve şık görünümler elde edebilirsiniz. İşte sakallı iplerle yapılan rengarenk paspas modelleri..

 

örgü paspas modeli

örgü paspas modeli

çiçek örgü paspas

çiçek örgü paspas

nazar örgü paspas

nazar örgü paspas

pembe örgü paspas

pembe örgü paspas

kalpli paspas

kalpli paspas

Evinizin her yerinde kullanabileceğiniz dekoratif paspas modelleri çok gösterişli duruyor. İster hazır ister örgü modellerle evinizi şık hale getirebilirsiniz. Rengarenk desen desen modelleri sizler için paylaştık.Evlerde kapı önlerinde de sıklıkla kullanılan paspas modelleri girişleri çok şık hale getiriyor. Özellikle örgü biliyosanız çocuklarınızın odaları için de cıvıl cıvıl modeller örebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Rapsodi Koltuk Ve Köşe Takımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sakallı İpten Şık Örgü Paspas Modelleri sakall ipten paspas modelleri,sakallı ipten paspas modelleri,örgü paspas modelleri,sakallı ipten halı,şık paspas modelleri,sakallı ipten cocuk odası halısı,paspas örgü modelleri sakallı ipten,orgu tv sakallı i pten halı ve paspas modelleri iple örülen örnekleri,kalpli asma tavan modelleri,iye fikir orgu facebook, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Sakallı İpten Şık Örgü Paspas Modelleri makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.