Salon dekorasyon örnekleri

Salon dekor ve dekorasyon önerileri hakkında paylaşımım

Bir çok kişinin Salon dekorasyonundan haberdar oluduğunu düşünmüyorum. Hemen kızmayın canım önce bi anlatayım dinleyin daha s onra kızarsınız bana :) Şimdi arkadaşlarım çevremdeki arkadaşlarıma baktığımda evlerinin ne kadar şık ve güzel olduğundan bahsediyorlar. Giriyorsunuz salonlarına birde ne göreceksiniz. Herşey eski moda, hayır eski moda olmasının yanında kullanmıyorlar. Neden kullanmıyorsunuz diye sorduğumda ise, ya işte bir misafir gelirse ancak salona geçiyoruz diyorlar. Sonra eşleri serzenişte bulunuyor ” ben buradaki mobilyaları bilmem hangi tarihte kaça almıştım biliyor musun ” :) Bilmiyorum nolcak şimdi. Arkadaşlarım madem geniş ve güzel bir salona sahipsiniz, o zaman bu alanı öyle yada böyle kullanacaksınız. Yani en azından ben kendi evimde salon dekorasyonuma önem veriyorum ve günlük olarak kullanıyorum. tamam çocuğum biraz batırıyor ( çocuklarım daha doğrusu en son 2 yaşında ikizlerim var bir kız bir erkek ) ama olsun canları sağolsun.  Öyle takmıyorum aman efendim eşya kirlendi şu oldu bu oldu. Yahu salon bu salon ! Kullanmayacaksam içine eşya koymamın ne anlamı var değil mi ?

salon dekorasyon dizaynı

Öncelikle resmi az önce çektim yani gecenin saat 2 sinde. Pek net olmamakla birlikte yinede sizlere bir fikir verebilir. Ben krem ve kahve tonu koltuk takımı satın aldım arkadaşlarım. Tabiki bir yıl kadar oluyor ama sizlere fikir vermesi açısından renk kombinasyonu olarakta iyi bir örnek diye düşünüyorum.

Özellikle yerdeki lanıyı da alırken kahve ve krem tonlarda seçtim ve güzel bir bütünlük oluşturmasını istedim. Zaten duvar kağıtlarındaki renk kombinasyonu tam olarak birbirini tamamlamakta….

salon dekorasyon önerileri

Yine Tv ünitesi olarakta aynı renklere yakın bir ürünü ipek mobilya dan satın aldım. Kombinasyon tamamlanmış oldu böylece. :)

salon dekorasyon

Vallahi yastıkları bile tam olarak düzeltemedim, dedim sizlere ikizlerim var diye lütfen idare edin arkadaşlarım. Bu resimde de masanın kombinasyonunu görüyorsunuz. Yine kahve ve kreme yakın tonlarla birlikte bir renk uyumu sağladığımı düşünüyorum. Arkadaşlarım beğendiklerini söylüyorlar. Tabiki temiz olduğu zamanlarda söylüyorlar bu halini gören olursa beğenmeyebilir :)

salon dekorasyon döşeme

Önemli olan ağız tadı ile huzurlu bir ortam aslında. Allah cümlemize huzur ve mutluluk içinde oturabileceğimiz dört duvar nasip etsin arkadaşlarım. Yeni bir dekorasyon fikrinde sizlerle yeniden buluşmayı umut ediyorum. Hepinize saygılar sunuyorum. Unutmadan bu konumun altından bana yorumlar atabilirsiniz.

DEKOR.ORG

Bir önceki yazımız olan Dyo Boya Yeni Sezon Renk Kartelası 2013 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Salon dekorasyon örnekleri salon dekorasyon fikirleri,salon dekorasyonu,salon dekorasyon,salon dekorasyon örnekleri,salon dizaynları,ev dekorasyon salon örnekleri,ev dekorasyon fikirleri salon,rnek salon dekorasyonlar,salon dekorasyon modelleri,salon dekorasyonu örnekleri, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Salon dekorasyon örnekleri makalesi Ana Sayfa, Dekorasyon Fikirleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.