Kategoriler
Parke Önerileri

Çamsan Modern Laminat Parke Modelleri

Modern Laminat Parke Modelleri

Yer döşeme modelleri arasında çeşitliliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken laminant parke modelleri son senelerde modern ev dekorasyonlarında tercih edilen bir yer döşeme modeli olarak tercih edilmektedir. Laminant parke modelleri seçimini yaparken birden fazla renk seçiminde bulunmanız yer döşeme modelleri arasından laminant seçiminizde size sağlanan avantajlar arasında yer almaktadır. Tabiki günümüzde seçeceğiniz parke modellerinin kaliteli uzun ömürlü ve en önemlisi günümüz dünyasında fiyatının alınabilecek seviyede olması gerekiyor. Günümüzde ilk çıktığı zamanlarda oldukça pahalı olan yer döşeme modelleri özellikle ofislerde tercih edilmektedir. Ofis dekorasyonunuzda yepyeni bir ortam zenginliği yaratmak istiyorsanız zaman kaybetmeden laminant parke seçiminizi yapmalı ve ona göre hareket etmelisiniz. Bu zeminin evlerinize kattığı modernlikte yadsınamaz.

Çamsan Parke Modelleri fiyatın ve kalitenin adresi

Ülkemizde parke üretim firmaları gün geçtikçe hak ettikleri yere ulaşmaya başladı bile. Özellikle inşaat sektörünün çok hareketli olduğu zamanlarda yapılan hemen hemen on evin sekizinde bu parke modeli kullanılmaktadır. Fiyatı ve kalitesi gerçekten tercih sebeplerinden birisidir. Özellikle işyerlerinde kullanılan ve dekorasyona birebir uyan ( tüm dekorasyonlara ve renklere ben uyumlu oluğunu düşünüyorum. ) harika bir örnek var hemen onunla başlamak istiyorum.

çamsan ardıç çam 718 parke modeli
çamsan ardıç çam 718 parke modeli

Açık renkte parke modeli olsun istiyorsanız yukarıdaki görsel size uygun olabilir. Kahve tonlarda parke arıyor iseniz yine çamsanın Rustik bir modeli var onunla devam edelim istiyorum.

Çamsan Parke Rustik meşe  modelinin açık boyanmış bir duvar ile nasıl patladığını ve ben durdayım dediğini görüyorsunuz değil mi ? Tabiki seçim tamamen size kalmış sizlere yeni bir model daha eklemek istiyorum.

çamsan barok meşe parke modeli
çamsan barok meşe parke modeli

Parkeleri ararken kalite ve renk seçenekleri skalası ile Çamsan Parke bana göre açık ara önde tabiki yurt dışından gelen ve pahallı olan ürünler var ama bütçeniz çok fazla değil ise bu parkeyi tercih edebilirsiniz. Çamsan parke yazdığınızda google üzerinden resmi sitesine gidebilir, yaşadığınız şehirdeki satış noktalarından tüm örneklerini görebilirsiniz. Unutmayın görselde gördüğünüz ile zemine döşenmiş parke arasında fark olacaktır. İyice araştırmadan lütfen almayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.